Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Thecus C10GT NIC Driver 2.25

Thecus C10GT NIC Driver 2.25 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Thecus.

Liczba pobrań: 157
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Thecus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: C10GT_driver_Windows.zip
Thecus C10GT NIC Driver 2.25 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Thecus.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-73PVM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri i Sony Vaio VPCZ133GX/S Infineon TPM Software 3.60.2071.01. Thecus C10GT NIC Driver 2.25 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.