Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MSI 760GM-P21 (FX) BIOS H.C

MSI 760GM-P21 (FX) BIOS H.C są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Msi.

Liczba pobrań: 258
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Msi
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 7641vHC.zip
MSI 760GM-P21 (FX) BIOS H.C to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Msi.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz MSI 760GM-P21 (FX) BIOS H.C, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania MSI Z77A-G45 Intel ME Driver 8.1.20.1337 lub Pioneer BDR-206MBK BD/DVD/CD Drive Firmware 1.04. Programiści Msi zadbali, by MSI 760GM-P21 (FX) BIOS H.C były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.