Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock H61M-GS BIOS 2.00

ASRock H61M-GS BIOS 2.00 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asrock.

Liczba pobrań: 159
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asrock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: H61M-GS2.00ROM.zip
ASRock H61M-GS BIOS 2.00 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Asrock.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz ASRock H61M-GS BIOS 2.00, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. SuperMicro X9DRi-LN4F+ Intel RST SATA Driver 3.5.0.1101 czy Sony Vaio VPCZ2190X Intel Wireless Display Software 3.5.40.0 for. ASRock H61M-GS BIOS 2.00 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.