Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x AMD SATA AHCI / RAID Preinstall Driv

Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x AMD SATA AHCI / RAID Preinstall Driv to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Liczba pobrań: 128
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: RAID_F6_XP64.zip
Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x AMD SATA AHCI / RAID Preinstall Driv jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite Pro C650 Intel Graphics Driver 8.15.10.2086 fo i Sony Vaio VPCZ22SHX Realtek PCIE Card Reader Driver 6.1.7601.92 . Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x AMD SATA AHCI / RAID Preinstall Driv poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.