Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0) BIOS FD

Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0) BIOS FD to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 292
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_bios_ga-990xa-ud3_v.3....
Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0) BIOS FD są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Gigabyte.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Samsung NP900X3C-A03US Intel TPM Driver 2.1.1.0 for XP i Toshiba Equium A300D Conexant Audio Driver 4.36.10.0 for Vista. Kod programu Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0) BIOS FD został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.