Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AOpen AK73 Pro VIA Audio Driver 2.20a

AOpen AK73 Pro VIA Audio Driver 2.20a jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki VIA.

Liczba pobrań: 223
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: VIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 2.20a.exe
AOpen AK73 Pro VIA Audio Driver 2.20a są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy VIA.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz AOpen AK73 Pro VIA Audio Driver 2.20a, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Dell OptiPlex 745c BIOS 1.2.2 czy EVGA P67 FTW Intel Chipset Driver 9.3.0.1019. AOpen AK73 Pro VIA Audio Driver 2.20a to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.