Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Samsung 460UT-2 LCD Monitor Driver 1.0

Samsung 460UT-2 LCD Monitor Driver 1.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki SAMSUNG.

Liczba pobrań: 237
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: SAMSUNG
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SM460UTN-2.exe
Samsung 460UT-2 LCD Monitor Driver 1.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma SAMSUNG.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gateway EC14 Alcor Card Reader Driver 1.1.1017.1 for Vista i Sony KDL-46HX751 BRAVIA HDTV Firmware 1.504EUA. Aplikacja Samsung 460UT-2 LCD Monitor Driver 1.0 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.