Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-M51GM-S2G (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri

Gigabyte GA-M51GM-S2G (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Nvidia.

Liczba pobrań: 117
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Nvidia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_bootdi...

[inne wersje programu Gigabyte GA-M51GM-S2G (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri]
Gigabyte GA-M51GM-S2G (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Nvidia.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-M51GM-S2G (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony Vaio VPCY216FX/B Intel MEI Driver 6.0.0.1179 lub Acer Aspire V5-571P ELANTECH TouchPad Driver 11.6.6.002 for Wind. Programiści Nvidia zadbali, by Gigabyte GA-M51GM-S2G (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.