Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) BIOS F4

Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) BIOS F4 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 73
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_bios_ga-8nsli...
Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) BIOS F4 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Gigabyte.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) BIOS F4 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Asus K53TA Notebook USB Charger Plus Utility 2.0.4 for Windows 7 czy Sony Vaio VPCZ12CGX/XQ SmartWi Connection Utility 4.10.4.2010022. Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) BIOS F4 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.