Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Razer TRON Driver 1.02 for Windows 8

Razer TRON Driver 1.02 for Windows 8 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Razer.

Liczba pobrań: 260
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Razer
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Razer_TRON_Driver_v1.02.e...
Razer TRON Driver 1.02 for Windows 8 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Razer.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Aspire 8951G Intel Chipset Driver 9.2.0.1015 for Windows 7 i Lenovo ThinkPad SL410 Intel Graphics Driver 7.15.10.1861 for Vis. Kod programu Razer TRON Driver 1.02 for Windows 8 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.