Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H61M-DS2 DVI (rev. 1.0) BIOS F1

Gigabyte GA-H61M-DS2 DVI (rev. 1.0) BIOS F1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 590
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_bios_ga-h61m-ds2-dvi_f...
Gigabyte GA-H61M-DS2 DVI (rev. 1.0) BIOS F1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Oprócz Gigabyte GA-H61M-DS2 DVI (rev. 1.0) BIOS F1, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite Pro L500 Alps Touchpad Driver 7.x5.303.117 for lub Philips 240S1SB/27 Monitor Driver 1.0 for Windows 7. Gigabyte GA-H61M-DS2 DVI (rev. 1.0) BIOS F1 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.