Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad Edge E130 Intel WiDi Driver 3.5.34.0 for Windows

Lenovo ThinkPad Edge E130 Intel WiDi Driver 3.5.34.0 for Windows jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 145
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: h4wr04ww.exe
Lenovo ThinkPad Edge E130 Intel WiDi Driver 3.5.34.0 for Windows to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkPad Edge E130 Intel WiDi Driver 3.5.34.0 for Windows, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte GA-M68M-S2 (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Drive czy Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Intel SATA/RAID Preinstall Dri. Programiści INTEL zadbali, by Lenovo ThinkPad Edge E130 Intel WiDi Driver 3.5.34.0 for Windows były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.