Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad T530 Smart Card Reader Driver 4.1.1.4 for Window

Lenovo ThinkPad T530 Smart Card Reader Driver 4.1.1.4 for Window jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Others.

Liczba pobrań: 107
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: g1xv82ww.exe
Lenovo ThinkPad T530 Smart Card Reader Driver 4.1.1.4 for Window jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Lenovo ThinkPad T530 Smart Card Reader Driver 4.1.1.4 for Window, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony Vaio VPCZ13BGX Qualcomm Modem Driver 2.0.7.3 lub Lenovo ThinkPad T61 Fingerprint Software 5.6.2.3650 for XP64/Vis. Kod programu Lenovo ThinkPad T530 Smart Card Reader Driver 4.1.1.4 for Window został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.