Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

COWON Q5W Media Player Firmware 1.51 TR

COWON Q5W Media Player Firmware 1.51 TR są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Cowon.

Liczba pobrań: 177
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Cowon
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: COWON_Q5W_1.5120080911_FW...
COWON Q5W Media Player Firmware 1.51 TR jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Cowon.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz COWON Q5W Media Player Firmware 1.51 TR, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ11CGX Intel Chipset Driver 9.1.1.1020 for XP czy Sony Vaio VPCZ1390X Qualcomm Modem Driver 2.0.7.3. COWON Q5W Media Player Firmware 1.51 TR to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.