Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Creative Sound Blaster ZxR Audio Driver 1.00.11 for Windows 7/Wi

Creative Sound Blaster ZxR Audio Driver 1.00.11 for Windows 7/Wi to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy CREATIVE.

Liczba pobrań: 346
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: CREATIVE
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SBZR_PC_CD_LD_1_00_11.exe
Creative Sound Blaster ZxR Audio Driver 1.00.11 for Windows 7/Wi jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki CREATIVE.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Oprócz Creative Sound Blaster ZxR Audio Driver 1.00.11 for Windows 7/Wi, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Dell OptiPlex 760 NVIDIA NVS420 Graphics Driver 6.14.11.9175 for lub Gigabyte GA-G33M-S2H (rev. 1.x) BIOS F4i. Creative Sound Blaster ZxR Audio Driver 1.00.11 for Windows 7/Wi to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.