Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ralink Wireless LAN Card Driver 3.1.9.0 for Windows 7

Ralink Wireless LAN Card Driver 3.1.9.0 for Windows 7 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Ralink.

Liczba pobrań: 246
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Ralink
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 20369760_e63da1351c4cf8bf...
Ralink Wireless LAN Card Driver 3.1.9.0 for Windows 7 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Ralink.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ119FX Notebook Control Device Driver 6.0.0.2 for X i Gigabyte GA-H57M-USB3 (rev. 2.0) Microsoft UAA Driver 5.10.0.501. Ralink Wireless LAN Card Driver 3.1.9.0 for Windows 7 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.