Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron PX848PV Pro Realtek Audio Driver 3.49

Albatron PX848PV Pro Realtek Audio Driver 3.49 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 228
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb5CDriver5CAudio5CRealte...
Albatron PX848PV Pro Realtek Audio Driver 3.49 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Albatron PX848PV Pro Realtek Audio Driver 3.49 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Philips 32PFL3625/77 LCD TV Firmware RAM10L 0.9Z, czy Gigabyte GA-MA78G-DS3H (rev. 2.x) Realtek LAN Driver 5.792.1208.. Programiści REALTEK zadbali, by Albatron PX848PV Pro Realtek Audio Driver 3.49 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.