Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCZ12GGX/X Memory Stick Icon and Settings Utiliy 1.0.

Sony Vaio VPCZ12GGX/X Memory Stick Icon and Settings Utiliy 1.0. są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Sony.

Liczba pobrań: 81
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sony
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SOOOTH-00174906-XP.EXE
Sony Vaio VPCZ12GGX/X Memory Stick Icon and Settings Utiliy 1.0. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Sony.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Sony Vaio VPCZ12GGX/X Memory Stick Icon and Settings Utiliy 1.0., posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP Mini 311-1036TU BIOS F.16 for XP/Windows 7 czy Sony KDL-55NX720 BRAVIA HDTV Firmware 4.012EUA. Aplikacja Sony Vaio VPCZ12GGX/X Memory Stick Icon and Settings Utiliy 1.0. może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.