Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo Thinkpad Edge E130 BIOS Update CD 2.51

Lenovo Thinkpad Edge E130 BIOS Update CD 2.51 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Liczba pobrań: 225
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: h4uj07wd.iso
Lenovo Thinkpad Edge E130 BIOS Update CD 2.51 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo Thinkpad Edge E130 BIOS Update CD 2.51, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Clevo W210CUQ JMicron LAN Driver 6.0.32.3 for Windows 7 x86 czy Sony Vaio VPCZ125GX Intel MEI Driver 6.0.0.1179 for Windows 7 x6. Aplikacja Lenovo Thinkpad Edge E130 BIOS Update CD 2.51 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.