Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv

Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Nvidia.

Liczba pobrań: 60
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Nvidia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_raid_n...

[inne wersje programu Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv]
Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Nvidia.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite L745 Media Controller Plug-In 1.0.7.4 for Wind, czy Gigabyte GA-8I865GME-775-RH (rev. 2.0) Intel Chipset Driver 7.0.. Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.