Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-EG45M-DS2H (rev. 1.0) Intel SATA RAID/AHCI Driver 8.

Gigabyte GA-EG45M-DS2H (rev. 1.0) Intel SATA RAID/AHCI Driver 8. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Liczba pobrań: 266
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_intel_...
Gigabyte GA-EG45M-DS2H (rev. 1.0) Intel SATA RAID/AHCI Driver 8. są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-EG45M-DS2H (rev. 1.0) Intel SATA RAID/AHCI Driver 8., posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte GA-H67MA-UD2H-B3 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall czy Acer Aspire S3-391 Broadcom Bluetooth Driver 6.5.1.2501 for Wind. Aplikacja Gigabyte GA-EG45M-DS2H (rev. 1.0) Intel SATA RAID/AHCI Driver 8. może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.