Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell OptiPlex XE Realtek Audio Driver 5874

Dell OptiPlex XE Realtek Audio Driver 5874 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 154
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: R248298.exe
Dell OptiPlex XE Realtek Audio Driver 5874 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Dell OptiPlex XE Realtek Audio Driver 5874, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Samsung UN60ES7100F LED TV Firmware 1026.1 czy Acer Aspire V3-571 Intel Chipset Driver 9.3.0.1021 for Windows 8. Dell OptiPlex XE Realtek Audio Driver 5874 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.