Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-880GA-UD3H (rev. 3.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall

Gigabyte GA-880GA-UD3H (rev. 3.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 94
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_amd_sa...

[inne wersje programu Gigabyte GA-880GA-UD3H (rev. 3.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall ]
Gigabyte GA-880GA-UD3H (rev. 3.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sager NP2090 Elantech Touchpad Driver 5.0.3.13 for Vista64 i EVGA Z68 FTW BIOS R21. Programiści AMD zadbali, by Gigabyte GA-880GA-UD3H (rev. 3.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.