Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron PX845G Pro BIOS 1.07

Albatron PX845G Pro BIOS 1.07 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Albatron.

Liczba pobrań: 148
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Albatron
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BIOS5CIntel5CPX845G_Serie...
Albatron PX845G Pro BIOS 1.07 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Albatron.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Albatron PX845G Pro BIOS 1.07, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gateway M285 Finepoint Driver 4.3.0.2 for XP czy Dell OptiPlex 760 Samsung HD083GJ Firmware 1AC00017. Albatron PX845G Pro BIOS 1.07 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.