Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCZ21BGX Synaptics Pointing Device Driver 16.2.16.2 f

Sony Vaio VPCZ21BGX Synaptics Pointing Device Driver 16.2.16.2 f jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Synaptics.

Liczba pobrań: 182
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Synaptics
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SPDOTH-00278410-1080.EXE
Sony Vaio VPCZ21BGX Synaptics Pointing Device Driver 16.2.16.2 f jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Synaptics.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP Mini 100e Education Edition (ENERGY STAR) Synaptics TouchPad i Lenovo ThinkPad Edge E30 Intel WLAN Driver 13.04.0000 for Vista. Programiści Synaptics zadbali, by Sony Vaio VPCZ21BGX Synaptics Pointing Device Driver 16.2.16.2 f były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.