Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCZ11KGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.4 for Wi

Sony Vaio VPCZ11KGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.4 for Wi to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Ricoh.

Liczba pobrań: 67
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Ricoh
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: RIDFMC-00204879-0042.EXE
Sony Vaio VPCZ11KGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.4 for Wi jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Ricoh.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Sony Vaio VPCZ11KGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.4 for Wi, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. ECS H61H2-M17 (V5.0) Intel Management Engine Components 8.1.0.12 czy Toshiba Satellite R830 Wireless Hotkey Utility 3.0.0.9 for XP. Aplikacja Sony Vaio VPCZ11KGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.4 for Wi może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.