Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Inspiron One 19 Touch Samsung F3 Firmware 1AJ10002

Dell Inspiron One 19 Touch Samsung F3 Firmware 1AJ10002 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Samsung.

Liczba pobrań: 110
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Samsung
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: F3_Patch.zip
Dell Inspiron One 19 Touch Samsung F3 Firmware 1AJ10002 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Samsung.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Dell Inspiron One 19 Touch Samsung F3 Firmware 1AJ10002, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gateway CX210 Intel WLAN Driver 11.0.0.74 for Vista czy Asus K73BR Notebook Sentelic Touchpad Driver 9.1.5.8 for Window7. Dell Inspiron One 19 Touch Samsung F3 Firmware 1AJ10002 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.