Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Amazon Kindle DX (Free 3G) Graphite Firmware 2.5.8

Amazon Kindle DX (Free 3G) Graphite Firmware 2.5.8 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Amazon.

Liczba pobrań: 428
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Amazon
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Update_kindle_2.5.8_B009....
Amazon Kindle DX (Free 3G) Graphite Firmware 2.5.8 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Amazon.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Amazon Kindle DX (Free 3G) Graphite Firmware 2.5.8 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite Pro L450 Realtek Audio Driver 5.10.0.5904 for , czy SAMSUNG Mobile USB Composite Device Driver 2.9.505.831. Amazon Kindle DX (Free 3G) Graphite Firmware 2.5.8 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.