Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Amazon Kindle Fire HD 7" Firmware 7.2.3

Amazon Kindle Fire HD 7" Firmware 7.2.3 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Amazon.

Liczba pobrań: 343
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Amazon
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: update-kindle-7.2.3_D025_...
Amazon Kindle Fire HD 7" Firmware 7.2.3 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Amazon.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Fujitsu LIFEBOOK A1110 LSI Modem Driver 2.2.96.0 for Windows 7 x i Gateway MC73 BIOS 9911a. Programiści Amazon zadbali, by Amazon Kindle Fire HD 7" Firmware 7.2.3 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.