Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ashampoo WinOptimizer 10.01.03

Ashampoo WinOptimizer to przydatna aplikacja pomocna optymalizacji systemu Windows. Program składa się z kilku podstawowych modułów, które zrobią porządek w twoim komputerze.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 663
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Ashampoo GmbH & Co. KG
Rozmiar: 30.35 MB
Nazwa pliku: ashampoo_winoptimizer_10_...

[inne wersje programu Ashampoo WinOptimizer]
Ashampoo WinOptimizer to przydatna aplikacja do optymalizacji systemu Windows. Program składa się z kilku podstawowych modułów, które zrobią porządek w twoim komputerze, a także pomogą podczas surfowania w Internecie. Aplikacja umożliwia między innymi oczyszczenie dysku ze zbędnych plików oraz usunięcie z rejestru błędnych wpisów. W najnowszej wersji dodano narzędzie do skanowania rejestru, HDD Inspector oraz odświeżono interfejs. W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.

Ashampoo WinOptimizer posiada także narzędzia do podkręcania systemu i zarządzania plikami. WinOptimizer oferuje też moduł testowy, sprawdzający wydajność komputera, narzędzia do optymalizacji połączenia z Internetem, kontroli aplikacji uruchamiających się wraz z systemem, szyfrowania danych czy całkowitego usuwania plików i programów z komputera. Ashampoo WinOptimizer posiada także funkcję automatycznej optymalizacji ustawień systemu. Podczas instalacji program dodaje do domyślnej przeglądarki internetowej pasek zadań Ashampoo Toolbar. Aby z niego zrezygnować, wystarczy odznaczyć odpowiednie pole.

W dziale Optymalizacja Systemu znajdziesz też inne, przydatne narzędzie tego samego producenta.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.