Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) BIOS F4

Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) BIOS F4 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Liczba pobrań: 338
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku:
Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) BIOS F4 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gigabyte.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) BIOS F4, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Samsung LN52A550P3F LCD TV Firmware 1005.1 czy Asus K73SD Notebook Fast Boot Utility 1.0.10. Kod programu Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) BIOS F4 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.