Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Hornil StylePix Portable 1.12.2

Hornil StylePix Portable to darmowy, zaawansowany program do edycji grafiki. Posiada możliwość pracy na warstwach, narzędzia rysowania, możliwość dodawania tekstu i wiele innych możliwości.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 123
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Hornil Co.
Rozmiar: 4.52 MB
Nazwa pliku: HornilStylePix1.12.2.zip

[inne wersje programu Hornil StylePix Portable]
Hornil StylePix Portable jest programem do edycji grafik i zdjęć, który posiada wiele użytecznych narzędzi. „StylePix” to skrót od „Style Pictures”, czyli „stylowych zdjęć”, możemy jednak używać go także do innego rodzaju grafik. Aplikację cechuje przyjazny, intuicyjny interfejs, z łatwym dostępem do wszystkich opcji. Mamy tu obsługę plików .png, .jpg, .bmp, .tif, .gif i .tga wraz ze wsparciem pracy nad wieloma grafikami jednocześnie. Jest to wersja przenośna, której nie trzeba instalować na dysku.

Hornil StylePix pozwala na balansowanie kolorami, reduckja efektu czerwonych oczu, wycinanie wyznaczonych przez użytkownika obszarów, a także możliwość rysowania na obrazku. Wszystkie wykonane czynności można cofać, więc gdy popełnimy błąd możemy go bez trudu naprawić. Nie ma tez problemu z dodawaniem nawet dużych ilości tekstu. Hornil StylePix może posłużyć nam także do tworzenia pokazu slajdów oraz zbiorczej zmiany rozmiaru czy nazw plików graficznych. Mamy również możliwość użycia trzydziestu różnego rodzaju filtrów. O wszystkich możliwościach tego edytora można przekonać się, pobierając go za darmo z tej właśnie strony. W prezentowanej wersji udało naprawić szereg błędów. Wersja 1.12.2 daje wsparcie dla 63 języków.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.