Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCZ12EGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 1.0 for Window

Sony Vaio VPCZ12EGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 1.0 for Window to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Ricoh.

Liczba pobrań: 76
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Ricoh
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: RIDFMC-00229135-1042.EXE
Sony Vaio VPCZ12EGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 1.0 for Window to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Ricoh.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Sony Vaio VPCZ12EGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 1.0 for Window jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby ASUS ZENBOOK UX21A Wireless Switch Utility 3.0.30 for Windows 7 czy AOpen KB-977 Keyboard Driver 23.03.07. Aplikacja Sony Vaio VPCZ12EGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 1.0 for Window może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.