Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Aspire 8940G EGISTEC Fingerprint Driver 6.2.43 for Windows

Acer Aspire 8940G EGISTEC Fingerprint Driver 6.2.43 for Windows to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy EgisTec.

Liczba pobrań: 213
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: EgisTec
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Fingerprint_EGISTEC_6.2.4...
Acer Aspire 8940G EGISTEC Fingerprint Driver 6.2.43 for Windows to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma EgisTec.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Acer Aspire 8940G EGISTEC Fingerprint Driver 6.2.43 for Windows , aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkPad SL400c Intel WLAN Driver 12.4.0.21 for XP czy Lenovo ThinkPad T22 TrackPoint Driver 3.55 for XP. Acer Aspire 8940G EGISTEC Fingerprint Driver 6.2.43 for Windows poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.