Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Intel PROSet/WLAN Driver 15.6.0 for Windows 7 x64

Intel PROSet/WLAN Driver 15.6.0 for Windows 7 x64 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 171
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Wireless_15.6_Ds64.exe
Intel PROSet/WLAN Driver 15.6.0 for Windows 7 x64 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Intel PROSet/WLAN Driver 15.6.0 for Windows 7 x64 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby MSI H61M-P20 (G3) Intel Smart Connect Technology Driver 3.0.30.1 czy Lenovo ThinkPad Edge S430 Integrated Camera Driver 1.2.1.18 for . Intel PROSet/WLAN Driver 15.6.0 for Windows 7 x64 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.