Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EVGA Killer Xeno Pro BigFoot LAN Driver 6.0.1 for Windows 7

EVGA Killer Xeno Pro BigFoot LAN Driver 6.0.1 for Windows 7 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma BigFoot.

Liczba pobrań: 137
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: BigFoot
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: XenoSetup_6_0_Win7-32.exe
EVGA Killer Xeno Pro BigFoot LAN Driver 6.0.1 for Windows 7 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy BigFoot.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

W naszej bazie, oprócz EVGA Killer Xeno Pro BigFoot LAN Driver 6.0.1 for Windows 7, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Creative Sound Blaster X-Fi Notebook Driver 1.02.0000 for Window czy Albatron PXP965(V2.0) Realtek HD Audio Driver 1.42 for XP. EVGA Killer Xeno Pro BigFoot LAN Driver 6.0.1 for Windows 7 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.