Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Child Control 2012 12.467

Child Control 2012 jest narzędzime do kontroli rodzicielskiej. Sprawdza sposób korzystania z komputera, blokuje zdefiniowane strony i programy, itp.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 590
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Salfled.com
Rozmiar: 20.6 MB
Nazwa pliku: chico2012_12.467.exe

[inne wersje programu Child Control 2012]
Child Control to narzędzie do kontroli rodzicielskiej. Sprawdza i rejestruje sposób korzystania z komputera, pozwala zarządzać czasem, w którym jest on używany blokuje zdefiniowane strony i programy. Program pozwala w pełni kontrolować dostęp do komputera. Bazuje na systemowych ustawieniach kont użytkownika i na ich podstawie tworzy profile, filtry i blokady. Można przypisywać uprawnienia użytkownikom lokalnym oraz zdalnym, pracującym na innym pececie w sieci. Warunkiem jest instalacja aplikacji na zdalnej maszynie. Pozwala także na administrację przez sieć. Do bazy programu można dodawać kolejnych użytkowników, poszerzać listę zarządzanych komputerów. Przejrzysty system reguł umożliwia szybkie włączanie i wyłączanie poszczególnych zabezpieczeń.

Child Control posiada także takie opcje jak wyłączanie komputera o określonym czasie, ustalać jak często mają być sprawdzane strony www czy też ustalać tygodniowy limit na używanie aplikacji. O wszystkich zaletach programu można przekonać się dzięki wydaniu trial.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.