Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sylpheed Portable 3.2

Sylpheed Portable to interesujący klient poczty elektronicznej. Posiada wiele użytecznych funkcji, a co ważne - nie potrzebuje do działania wielu zasobów.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 417
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Hiroyuki Yamamoto
Rozmiar: 8.61 MB
Nazwa pliku: sylpheed-3.2-win32.zip

[inne wersje programu Sylpheed Portable]
Sylpheed Portable to prosty, niewielki klient poczty elektronicznej. Mimo niewielkich rozmiarów jest on bardzo funkcjonalny i może być uruchomiony na różnych platformach systemowych. Dzięki przyjaznemu, intuicyjnemu interfejsowi każdy użytkownik będzie mógł skorzystać z jego podstawowych funkcji. Program oferuje poprawny poziom zabezpieczeń (GnuPG, SSL/TLSv1), filtrowanie wiadomości-śmieci oraz możliwość dostosowania ustawień do własnych upodobań. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku. Program można uruchomić bezpośrednio z dysku przenośnego lub pebdriva.

Sylpheed doczekał się wielu użytecznych wtyczek, które jeszcze bardziej zwiększają jego funkcjonalność. I bez tego nie można narzekać na ilość dostępnych funkcji, np. mamy tu filtrowanie poczty, sprawdzanie złych linków, zarządzanie programem za pomocą klawiatury i inne. Nowości w prezentowany tu wydaniu aplikacji to między innymi: możliwość szybkiego wyszukiwania z klawiatury, debugowanie MME, poprawkę bugów i ogólną poprawkę funkcjonowania całości. W najnowszej wersji zmieniono interfejs użytkownika.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.