Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.4) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1

Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.4) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 128
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_amd_sa...

[inne wersje programu Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.4) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1]
Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.4) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L350D Modem Driver 2.2.97 for Windows 7 x64 i Toshiba Satellite L450 Webcam Driver 1.1.1.4 for Windows 7. Kod programu Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.4) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.