Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M92p AMD Radeon Display Driver 8.913.1 for Wi

Lenovo ThinkCentre M92p AMD Radeon Display Driver 8.913.1 for Wi to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 355
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: w1vdo32us17_64_1.exe

[inne wersje programu Lenovo ThinkCentre M92p AMD Radeon Display Driver 8.913.1 for Wi]
Lenovo ThinkCentre M92p AMD Radeon Display Driver 8.913.1 for Wi jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asus X501U Notebook USB Charger Plus Utility 2.0.9 for Windows 7 i Asus P8H61 PLUS Bupdater Utility 1.30. Kod programu Lenovo ThinkCentre M92p AMD Radeon Display Driver 8.913.1 for Wi został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.