Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CCleaner Slim 3.22.1800

CCleaner w wersji odchudzonej. Usuwa niepotrzebne i tymczasowe pliki z komputera, dzięki czemu system Windows działa szybciej, efektywniej, a na dysku twardym pozostaje więcej wolnego miejsca.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 613
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Piriform Ltd.
Rozmiar: 2.99 MB
Nazwa pliku: ccsetup322_slim.exe

[inne wersje programu CCleaner]
CCleaner Slim to darmowe narzędzie do optymalizacji systemu operacyjnego, które usuwa niepotrzebne i tymczasowe pliki z komputera. Dzięki niemu Windows działa szybciej, efektywniej, a na dysku twardym pozostaje więcej wolnego miejsca. Program jest bardzo szybki w działaniu, oraz umożliwia usuwanie Internet Explorer Cache, Historii, Cookies, Index.dat, ostatnio otwierane adresy URL. Dzięki niemu pozbędziemy się plików z kosza, katalogów plików tymczasowych oraz plików tymczasowych innych aplikacji (Media Player, eMule, Kazaa, Google Toolbar, Netscape, Office XP, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce i wiele innych). Dzięki skanerowi rejestru możemy być pewni, że stare lub nieużywane wpisy nie będą spowalniały systemu. Program zapewnia współpracę z aplikacjami takimi jak Google Chrome, Mozilla Firefox oraz Internet Explorer.

CCleaner Slim to aplikacja, którą po prostu wypada mieć. W najnowszym wydaniu aplikacji pojawia się kilka nowości, z których najważniejsze to

- poprawki działania narzędzia Autostartu

- lepsze wsparcie dla sterowników

- ulepszone narzędzie odzyskiwania systemu

- ulepszone wykrywanie Windows 8

- poprawki w interfejsie użytkownika
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.