Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Trojan Remover 6.8.3 Build 2604

Trojan Remover to aplikacja do usuwania trojanów oraz podobnych, szkodliwych elementów. Po wykryciu usuwa je, oczyszczając system.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 219
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Simply Super Software
Rozmiar: 12.2 MB
Nazwa pliku: trjsetup683.exe

[inne wersje programu Trojan Remover]
Trojan Remover to program wykrywający w systemie obecność koni trojańskich, robaki, adware i spyware oraz usuwający je. Aplikacja skanuje wszystkie pliki systemowe, wpisy do rejestru systemowego oraz analizuje, jakie programy są uruchamiane podczas startu systemu Windows (w ten sposób trojan działa cały czas w systemie). W przypadku zidentyfikowania intruza lub wykrycia podejrzanego pliku aplikacja poda jego lokalizację na dysku i zaproponuje usunięcie wpisów i skrótów odnoszących się do takiego pliku. Program umożliwi również zmianę jego nazwy, aby nie dać mu szansy na ponowną aktywację.

Trojan Remover radzi sobie również z zaawansowanymi trojanami, rezydującymi w pamięci, których unieszkodliwienie jest bardziej skomplikowane. W przypadku wykrycia tego typu szkodników program zrestartuje system, a następnie usunie problem przed ponownym uruchomieniem Windows, a więc zanim trojan zdąży się uaktywnić. W kolejnej wersji wprowadzono niewielkie modyfikacje oraz zaktualizowano bazę zagrożeń.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.