Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AnyReader 3.10

AnyReader to aplikacja do odzyskiwania danych z uszkodzonych nośników. Jest to niezawodny sposób na odzyskanie utraconych danych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 322
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Regall, LLC
Rozmiar: 3.12 MB
Nazwa pliku: anyreader_setup_3.10.exe

[inne wersje programu AnyReader]
AnyReader to program, który kopiuje dane z nieczytelnych i uszkodzonych nośników CD, DVD, dysków sieciowych, pamięci typu flash, dysków ZIP, dyskietek, itp. Narzędzie również skutecznie kopiuje i zapisuje uszkodzone dane z różnego rodzaju dysków lub połączeń sieciowych, wtedy gdy standardowe metody kopiowania są odrzucane. Program wspiera wznawianie pobierania plików z komputerów sieciowych, jeśli wystąpiły błędy podczas kopiowania (bardzo przydatne dla sieci bezprzewodowych). Jeśli plik na uszkodzonym DVD lub innym nośniku jest uszkodzony, system anuluje kopiowanie i usuwa plik, którego nie można odczytać. AnyReader podchodzi do sprawy inaczej i kopiuje pliki do samego końca.

AnyReader w wersji testowej pozwala na używanie go przez 30 dni. W tym czasie można odzyskać do 710 MB uszkodzonych danych. Aplikacja posiada tylko wydanie dla systemów Windows. Wydanie 3.10 to generalna optymalizacja programu, dzięki czemu jest on jeszcze bardziej wydajny.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.