Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FX DocuPrint C3290 FS Scanner 1.0.0.1

FX DocuPrint C3290 FS Scanner jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Xerox.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 327
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Xerox
Rozmiar: 1 KB
Nazwa pliku: Scan driver x86.zip

[inne wersje programu FX DocuPrint C3290 FS Scanner]
FX DocuPrint C3290 FS Scanner to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Xerox.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Currera Smart Camera SDK/API i NVIDIA GeForce FX 5200. Programiści Xerox zadbali, by FX DocuPrint C3290 FS Scanner były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.