Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

HWiNFO64 Portable 3.94.1550

HWiNFO64 Portable to przenośna wersja aplikacji przeznaczonej do monitorowania podzespołów komputera. Wśród funkcji znajdziemy między innymi monitorowanie temperatury.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 198
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Martin Malík
Rozmiar: 2.97 MB
Nazwa pliku: hw64_394.zip

[inne wersje programu HWiNFO64 Portable]
HWiNFO64 Portable to przenośna wersja doskonałego programu do wykrywania sprzętu zainstalowanego w Twoim komputerze. Oprócz podstawowych funkcji "rozpoznawczych" aplikacja oferuje kompleksowe monitorowanie podzespołów komputerowych, kilka podstawowych benchmarków, generowanie raportów i eksport do plików tekstowych CSV i XML. W najnowszej wersji zaktualizowano bazę danych sprzętu.

HWiNFO 64 rozpoznaje zainstalowany w komputerze procesor, pamięć RAM, rodzaj płyty głównej, kartę graficzną czy monitor. Umożliwia sprawdzanie temperatury na poszczególnych urządzeniach czy nawet porównywanie wyników testów wydajności z komputerami innych użytkowników programu. W HWiNFO 32 baza urządzeń jest aktualizowana często i zawiera znakomitą większość dostępnych na rynku produktów. Prezentowana wersja nie wymaga instalacji na dysku. Jest ona przeznaczona na systemy 64 bitowe.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.