Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AnyDVD & AnyDVD HD 7.0.1.0

AnyDVD & AnyDVD HD to aplikacja, która deszyfruje w czasie rzeczywistym zawartość krążków DVD, HD-DVD i Blu-Ray. Oprócz tego umożliwia dostęp do płyty dowolnym aplikacjom tak, jakby nie była zabezpieczona przez CSS, RPC (blokada regionu) lub Macrovision.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 312
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: SlySoft
Rozmiar: 8.92 MB
Nazwa pliku: SetupAnyDVD7010.exe

[inne wersje programu AnyDVD & AnyDVD HD]
AnyDVD & AnyDVD HD to aplikacja, która deszyfruje w czasie rzeczywistym zawartość krążków DVD, HD-DVD i Blu-ray. Daje dostęp do płyty dowolnym aplikacjom tak, jakby nie była zabezpieczona przez CSS, RPC (blokada regionu) lub Macrovision. Aplikacja radzi sobie również z zabezpieczeniem BD+ Dzięki czemu umożliwia wykonywanie kopii zapasowych bez potrzeby kopiowania danych z płyty na dysk twardy.

AnyDVD & AnyDVD HD umożliwia kasowanie dodatków umieszczanych w filmach. Za jego pomocą można usunąć zbędne wersje napisów, reklamy czy ostrzeżenia przed kopiowaniem. Zablokujesz także próbę uruchomienia niepotrzebnych programów dodawanych często do płyt DVD. Aplikacja ma wbudowane funkcje kontroli szybkości pracy napędów, co pozwala na redukcję szumu podczas oglądania filmu. Potrafi optymalizować częstotliwość odświeżania ekranu w systemach telewizji PAL i NTSC. Posiada narzędzie AnyDVD ripper, dzięki któremu istnieje możliwość otwarcia formatów plików obrazów nie obsługiwanych przez system Windows. Wersja testowa działa przez 21 dni.

Nowości w wydaniu 7.0.1.0:

- aktualizacja kluczy deszyfrujących Blu-ray

- wsparcie dla nowej ochrony Java

- nowe funkcje dla DVD

- poprawka buga w działaniu aplikacji pod Windows 2000

- poprawka bugów występujących przy pracy z Blu-ray

- aktualizacja języków

- pomniejsze poprawki
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.