Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

J. River Media Center 16.0.160

Wygodne narzędzie do kolekcjonowania, organizowania oraz odtwarzania muzyki i innych plików multimedialnych na komputerze PC. Program posiada funkcję narzędzia do organizowania kolekcji filmowych, muzycznych oraz internetowych stacji radiowych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 472
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: J.RIver, Inc.
Rozmiar: 21.2 MB
Nazwa pliku: MediaCenter160160.exe

[inne wersje programu J. River Media Center]
J. River Media Center to narzędzie do organizowania, kolekcjonowania oraz odtwarzania muzyki i innych plików multimedialnych na komputerze PC. Program posiada narzędzia do organizowania kolekcji filmowych, muzycznych oraz internetowych stacji radiowych.

J. River Media Center pozwala również na zgrywanie muzyki z płyt CD i DVD oraz zapisywania uzyskanych plików audio w wielu formatach. Jak większość obecnie dostępnych nowoczesnych kombajnów multimedialnych pozwala na wyszukiwanie, pobieranie i odtwarzanie filmów zapisanych w formacie FLV, dostępnych na takich serwisach jak YouTube czy Google Video. Oczywiście użytkownik może także słuchać internetowych stacji radiowych czy korzystać z mediów strumieniowych.

Doskonałą funkcją dla wielu użytkowników jest możliwość synchronizacji z iPadem, iPodem i innymi urządzeniami. Z łatwością w ten sposób możemy przenosić ulubione utwory do przenośnych naszych odtwarzaczy.

UWAGI

Wersja 30-dniowa.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.