Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

East-Tec Eraser 2011 9.9.85.100

Program do ochrony danych pozostawionych w komputerze podczas pracy, do czyszczenia śladów używania systemu i różnych aplikacji, usuwania pozostałości po przeglądaniu zasobów internetowych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 187
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: East Technologies
Rozmiar: 8.17 MB
Nazwa pliku: eteraser_trial.exe

[inne wersje programu East-Tec Eraser]
East-Tec Eraser 2011 to program do ochrony danych pozostawionych w komputerze podczas pracy, do czyszczenia śladów używania systemu i różnych aplikacji, usuwania pozostałości po przeglądaniu zasobów internetowych.

Funkcjonalność

East-Tec Eraser pilnuje, by w systemie nie pozostały żadne ślady korzystania z Windows. Wyczyści historię przeglądania stron internetowych, pobierane i zapisane zdjęcia, pliki cookie, rozmowy prowadzone za pomocą komunikatorów. Wymaże dane dotyczące otwieranych i edytowanych dokumentów, wiadomości e-mail. Rozbudowana lista aplikacji gwarantuje, że w komputerze nie pozostanie najmniejszy ślad korzystania z żadnego programu. Dodatkowo rozbudowany harmonogram pozwala precyzyjnie dostosować czas pracy programu oraz dobrać usuwane przez niego elementy. Można go przykładowo uruchamiać w cyklach miesięcznych, tygodniowych i dziennych, po zalogowaniu bądź przed zamknięciem systemu.

Uwagi

Wersja 15-dniowa.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.