Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Green Browser 5.5.0818

Green Browser to rozbudowana przeglądarka oparta o silnik Internet Explorera, która oprócz podstawowych funkcji, takich jak MDI (zakładki) czy wbudowane filtry wyskakujących okien, oferuje kilka praktycznych rozwiązań.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 477
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: MoreQuick
Rozmiar: 1.18 MB
Nazwa pliku: GreenBrowserSetup.exe

[inne wersje programu Green Browser]
Green Browser to rozbudowana przeglądarka oparta o silnik Internet Explorera, która oprócz podstawowych funkcji, takich jak MDI (zakładki) czy wbudowane filtry wyskakujących okien, oferuje kilka praktycznych rozwiązań. Green Browser świetnie sprawdza się w obsłudze "gestów myszy" czy zmianie skórki (przy czym nie trzeba tworzyć całego zestawu - wystarczy podać ścieżkę do obrazka, który ma być wyświetlany jako określona ikona).

Przeglądarka oferuje własnego menedżera pobierania plików, zoom oraz uruchamianie skryptów Java. Bardzo długa jest też lista skrótów klawiaturowych, bez których szybkie korzystanie z Internetu jest praktycznie niemożliwe.

W wersji 5.5.0818 przeglądarki Green Browser, twórcy dodali takie funkcje jak wyszukiwanie tekstu na przeglądanej witrynie, udoskonalili opcję auto uzupełniania, dodali kilka nowości w interfejsie użytkownika i usunęli sporo pomniejszych błędów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.