Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Avant Browser 2010 Build 101

Kolejne wydanie znakomitej nakładki na Internet Explorera. Dzięki Avant Browser możliwe jest np. otwieranie kolejnych okien przeglądarki jako zakładek (MDI - Multiple Document Interface) czy szybkie blokowanie reklam. Program jest prosty w obsłudze - każdy, kto poznał Internet Explorera bez trudu znajdzie w nowym programie wszystkie potrzebne funkcje.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 215
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Anderson Che
Rozmiar: 2.63 MB
Nazwa pliku: absetup.exe

[inne wersje programu Avant Browser]
Kolejne wydanie znakomitej nakładki na Internet Explorera. Dzięki Avant Browser 2010 możliwe jest np. otwieranie kolejnych okien przeglądarki jako zakładek (MDI - Multiple Document Interface) czy szybkie blokowanie reklam. Program jest prosty w obsłudze - każdy, kto poznał Internet Explorera bez trudu znajdzie w nowym programie wszystkie potrzebne funkcje.

Avant Browser posiada dodatkowe opcje, których nie ma w przeglądarce Microsoftu oraz współpracuje praktycznie z każdym menedżerem pobierania plików dostępnym na rynku. Aplikacja umożliwia automatyczne otwieranie wszystkich odniesień znajdujących się na stronie w nowych oknach za pomocą menu kontekstowego. Oferuje również przeszukiwanie strony internetowej pod kątem występowania tekstu za pomocą wyszukiwarki Google (znalezione słowa można wyróżnić). Bardzo ciekawy jest również pasek menu Similar Websites, który składa się z 6 składników. Ich tytuły i zawartość zmieniają się w zależności od odwiedzonej strony.

Dzięki programowi, skorzystasz również z gestów myszy podczas przeglądania stron internetowych – na podobnej zasadzie, jak dzieje się to w innych nowoczesnych przeglądarkach, takich jak np. Opera. Avant Browser domyślnie obsługuje też kanały RSS iATOM.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.